Të gjitha kategoritë
EN

Fshesë me korrent 2 në 1 Stick Cordless AR182

Fshesë me korrent pa kabllo, Fshesë me korrent me shkopinj, Kupë e madhe pluhuri, Fshesë me korrent për Shkallët e tapetit në dysheme me drurë, Flokë për kafshë shtëpiake

Fshesë me korrent 2 në 1 Stick Cordless AR182

Pajisje shtëpiake, shtëpi e pastër, e aftë për t'u përdorur në dysheme të fortë, qilim, divan, kolltukë, perde, karrige dhe shumë sipërfaqe të tjera në shtëpi dhe mund të pastrojë pluhurin, flokët, letrën, copat e ushqimit, flokët e kafshëve shtëpiake dhe disa mbeturina të tjera të jetës.

Aksesore ne paketim

1 (1)

Parametri i produktit
* Dimensioni i njësisë 230*220*1090mm (me tub dhe furçë)
* NW/GW 1.4KG / 3.3KG
* Ngjyrë Ngjyra e injektimit
* Tensioni i hyrjes 22.2 V (Li-jon)
* Fuqia nominale 120W
* Kapaciteti i rezervuarit të pluhurit 0.8L
* Filtri Sfungjeri ultra (HEPA është optinal)
* Kapaciteti i baterisë Li-jon 2200mAh
* Koha e karikimit 4 ~ 5 orë
* Vakum 9kpa me shpejtësi të lartë 5kpa me shpejtësi të ulët
* Koha e punes 20 minuta me shpejtësi të lartë 35 minuta me shpejtësi të ulët
* Aksesorë 2 copë vegël e vogël 1pc vegël e pastër1pc Tub alumini normal1pc furçë standarde elektrike1pc me montim në mur (pa funksion karikimi)
* Përshtatës Spina VDE/UL/BS/PSE/KC
* Paketa Kuti dhuratash & kuti kartoni 4 në 1

Plotësoni informacionin tuaj

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na dërgoni me email dhe ne do t'ju përgjigjemi menjëherë

Na Kontaktoni

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje ose konsultim

Kategoritë e nxehta