Të gjitha kategoritë

Mini vakum pa tela me dorë AR191

Fshesë dore e rikarikueshme, e lehtë me thithje të fortë, mini fshesë me korrent për makina, 14.8 V, 120 W BLDC

Mini vakum pa tela me dorë AR191

Pajisje shtëpiake, shtëpi e pastër, e aftë për t'u përdorur në dysheme të fortë, qilim, divan, kolltukë, perde, karrige dhe shumë sipërfaqe të tjera në shtëpi dhe mund të pastrojë pluhurin, flokët, letrën, copat e ushqimit, flokët e kafshëve shtëpiake dhe disa mbeturina të tjera të jetës.

Filtër me efikasitet të lartë
图3-Fshesë dore e ringarkueshme AR191
Aksesore ne paketim
Shpërndarja
Parametri i produktit
* Tensioni i hyrjes 14.8 V (Li-jon)
* Fuqia nominale 120 W BLDC
* Kapaciteti i rezervuarit të pluhurit 0.4L
* Filtri MIF + HEPA (pa humbje, pastrohet lehtë)
* Kapaciteti i baterisë Li-jon 2200mAh
* Koha e karikimit 5H
* Kontrolli i shpejtësisë Po
* Vakum 16 kpa ose 7 kpa
* Koha e punes 15 minuta ose 35 minuta
* Aksesorë 2 copë vegël e vogël
* Përshtatës Spina VDE/UL/PSE/CB/KC
* Kuti dhurate Po
* Kuti kartoni (8 në 1) Po

Plotësoni informacionin tuaj

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na dërgoni me email dhe ne do t'ju përgjigjemi menjëherë

Kontaktoni

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje ose konsultim

Kategoritë e nxehta