Të gjitha kategoritë

Vakum pa tela dore 678A

Fshesë me korrent të rikarikueshme, me dritë LED dhe thithje të fuqishme, vakum portativ për flokët e makinave dhe kafshëve shtëpiake, 14.8 V, 100 W

Vakum pa tela dore 678A

Pajisje shtëpiake, shtëpi e pastër, e aftë për t'u përdorur në dysheme të fortë, qilim, divan, kolltukë, perde, karrige dhe shumë sipërfaqe të tjera në shtëpi dhe mund të pastrojë pluhurin, flokët, letrën, copat e ushqimit, flokët e kafshëve shtëpiake dhe disa mbeturina të tjera të jetës.

Aksesore ne paketim

分布图(1)

Parametri i produktit
* Dimensioni i njësisë 406 * 138 * 117mm
* NW/GW 1.18KG / 1.8KG
* Ngjyrë Ngjyra e injektimit (Ngjyra e spërkatjes është opsionale)
* Tensioni i hyrjes 14.8 V (Li-jon)
* Fuqia nominale 100 WDC
* Kapaciteti i rezervuarit të pluhurit 580ml
* Filtri MIF + HEPA (pa humbje, pastrohet lehtë)
* Kapaciteti i baterisë Li-jon 2500mAh
* Koha e karikimit 3H
* Kontrolli i shpejtësisë Po
* Vakum 7 kpa ose 5 kpa
* Koha e punes 23 minuta ose 30 minuta
* Aksesorë Mjet 2 në 1 Crevice
Furçë divani
Baza e tarifimit
Furçë e pastër
* Përshtatës Spina VDE/UL/PSE/CB/KC
* Kuti dhurate Po
* Kuti kartoni (8 në 1) Po

Plotësoni informacionin tuaj

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na dërgoni me email dhe ne do t'ju përgjigjemi menjëherë

Kontaktoni

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje ose konsultim

Kategoritë e nxehta