Të gjitha kategoritë

SUPORT

Udhëzimet, Zgjidhja e problemeve, Problemet e zakonshme, Mirëmbajtja e produktit

 • A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Ne jemi një nga prodhuesit më të mirë të fshesave me korrent në Kinë, e cila ka një histori prej 12 vitesh. Produktet tona mbulojnë kryesisht tregjet evropiane, të Amerikës së Veriut dhe të Amerikës së Jugut. Për më shumë detaje, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit.

 • Çfarë certifikate keni për produktet tuaja?

  Ne kemi certifikata GS, ETL, CB, FCC, CE (EMC, LVD), RoHs.

 • A e pranoni porosinë përmes biznesit OEM/ODM?

  Po, ai përfshin logon e klientit dhe dizajnin e printimit të paketës së klientit, por duhet të plotësohet MOQ.

 • Cila është sasia minimale e porosisë tuaj?

  Sasia minimale e porosisë është 500 copë, por i përket listës së mostrës; çmimi do të jetë pak më i lartë se personalizimi.

 • A e pranoni porosinë e mostrës?

  Mostra zakonisht 5-10 ditë pas marrjes së pagesës.

 • Cila është koha juaj e marrjes dhe afati i pagesës?

  Normalisht, koha jonë është 45 ditë, kjo varet nga sasia dhe kërkesa juaj e porosisë.
  Shembull: T/T ose përmes sigurimit të tregtisë Alibaba.
  Prodhimi masiv: 30% depozitë, 70% bilanc me BL Copy.

 • Po në lidhje me transportin?

  Mostrat që mbështesim në të gjithë botën, produkte të personalizimit masiv, ne bëjmë artikullin FOB Shanghai.

 • Po garancia?

  12 muaj, 0.3% pa ​​pjesë këmbimi.

 • A keni kontroll të veçantë të cilësisë?

  Po, ne kemi BSCI, ISO9001.

 • Për baterinë, sa është koha e jetës, çfarë prove mund të bëni në fabrikë?

  Normalisht, bateria ka 500 ciklon, ne ndjekim GB/T 2423.2, EN60335-2-2, GB/T-20291.1-2014.

 • Sa R & D, si për Kualifikimet?

  Pesë persona, më shumë se 5 vjet kualifikim të fokusuar në fshesë me korrent, të lagur dhe të thatë.

Kontaktoni

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje ose konsultim

Kategoritë e nxehta