Të gjitha kategoritë

Mirësevini në AZA

AZA është partneri juaj i besueshëm!

Suzhou AZA e pastër Electric Technology Co, Ltd

Është një kompani e shquar fshesë me korrent, dhe e specializuar në zhvillimin e produktit, prodhimin dhe kontrollin e cilësisë. Ajo u themelua në vitin 2009 dhe ndodhet në Suzhou, një qytet i bukur pranë Shangait. Kompania mbulon një sipërfaqe prej 10000 metrash katrorë, duke përfshirë fabrikën e derdhur me injeksion, fabrikën e montimit dhe laboratorin ..........

Mëso më shumë
 • 10

  Vite përvojë të plotë

 • 166

  Klientë globalë

 • 10000

  Madhësia e kompanisë

 • 150000

  Prodhimi mujor i copëve

Shpërndarja globale e klientëve AZA

Videot ju lejojnë të dini më shumë rreth AZA

Eksploroni Produktet tona

Patenta dhe Certifikimi ynë i Nderit

Produktet kanë kaluar certifikimin ndërkombëtar UL / ETL / GS / CE / CB / RoHS / EMC / LVD.

BSCI
EMC
GS
ISO9001
LVD
REACH
RoHS
UN38.3
Certifikata e transportit detar

Ju lutemi na lini një mesazh

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi lini adresën tuaj të emailit dhe ne do t'ju përgjigjemi sa më shpejt të jetë e mundur

Kontaktoni

Ju lutemi na kontaktoni për çdo pyetje ose konsultim

Kategoritë e nxehta